Gumowa klawiatura dla roztrzepanych

Piórniki do nadruku filmy korporacyjne warszawa produkcja

Klawiatura jest niezbędnym elementem każdego komputera. Decydują się na nią nie tylko posiadacze komputerów stacjonarnych, ale laptopów – wygodniej się na niej pisze. Dobra klawiatura sprawia, że pisanie na niej jest komfortowe.

Dobrze, kiedy działa stosunkowo cicho, a stukanie o klawisze nie rozprasza otoczenia. Z klawiaturami jest jednak jeden problem – kiedy rozleje się na nie woda, przestają działać. Jak tego uniknąć? W takiej sytuacji warto zainwestować w klawiaturę gumową – to świetny gadżet na każde biurko.

Klawiatury takie wymotane są z rozciągliwej gumy, przez co możesz ją zginać w dowolnym momencie – to też świetny sposób na rozładowanie stresu i nerwów. Dlatego też warto zakupić ją do miejsca pracy. Klawiatura ta ma jeszcze jedną zaletę – kiedy rozleje się na nią kawa, herbata czy sok wciąż działa.

Problemem może być tylko fakt, że się klei… wówczas możesz ją umyć wodą z mydłem i po kłopocie. Takie gadżet nadaje się zwłaszcza dla osób wyjątkowo roztrzepanych, pracujących z dziećmi lub będących w ciągłym ruchu.