Chce mi się spać…

breloki do sublimacji kioski multimedialne

Praca podnosi poziom adrenaliny, co sprawia że uwijamy się z zadaniami jak w ukropie. Zdarzają się jednak dni, kiedy siedzimy przy biurku i nic się nie dzieje. Takie sytuacje zdarzają się przeważnie podczas nocek, a także w trakcie pracy po godzinach, czy podczas długiego czekania po skończonej pracy na rozmowę z przełożonym lub klientem.

Zadań brak, trzeba tylko czekać. Zdarza się to także w domu, kiedy pracujemy ostatkiem sił, oczy się kleją, ale iść spać do łóżka nie opłaca się, bo za 15 minut trzeba byłoby wstać. Rozwiązaniem jest tuż użycie specjalnej poduszki – jednak uwaga! Produkt sprawdza się, kiedy biurko styka się ze ścianą.

Poduszka jest dmuchana i ma kształt trójkąta prostokątnego. Na końcach ma wmontowane przyssawki. Obsługa produktu jest prosta przyssawki przyklejasz do ściany i do biurka.

Gotowe! Poduszka jest miękka i dostosowuje się kształtem do Twojego kształtu głowy. Jest też wygodna, dlatego pozwoli Ci uciąć krótką drzemkę, która Cię zregeneruje i doda energii do dalszej pracy.