Jeśli myślisz o raju – poznaj Malediwy

www.budmirski.pl

W poszukiwaniu raju na ziemi, miejsca o samych pozytywach, gdzie stres jest czymś abstrakcyjnym i niespotykanym, z pewnością warto zwrócić uwagę na Malediwy. Ocean Indyjski kryje w sobie cały archipelag, w którego skład wchodzi dwieście zamieszkałych wysp, a ponad tysiąc dzikich i bezludnych, a wszystkie razem tworzą ogólną nazwę Malediwy.

Nie ulega wątpliwości, że raj, do którego tak często uciekamy w marzeniach, ma tutaj swoje odzwierciedlenie. Wystraszy zwrócić uwagę, że dowolna wyspa oferuje więcej niż super luksusowy hotel.

Plaża o czystym piasku, lazur Oceanu, a do tego przepiękne widoki, wiecznie zielonych roślin. Wszystko to dopieszcza wysoka temperatura powietrza, zawsze wskazująca na nieco ponad 30 stopni.

Choć wyspy są znane to jednak nadal nie ma na nich zbyt wielu turystów, zatem bez trudu można odkryć cichą i spokojną plaże, położyć się w hamaku, w cieniu palm kokosowych, bananowców, a także smakując świeże owoce mango, pomarańcze, czy ananasy, które są na wyciągniecie ręki.