Mauritius – raj do naśladowania

www.gemsandstamps.it www.partnersinprogress.pl tanie linie lotnicze iberia

Tropikalny raj, to chyba najbardziej trafne określenie dla kolejnego miejsca, którego wręcz nie może zabraknąć na liście podróży podyktowanych marzeniami o wyjątkowym wypoczynku. Tym magicznym i niepowtarzalnym zakątkiem jest Mauritius, wysepka nieopodal Afryki na Oceanie Indyjskim.

Nie trzeba chyba nadmieniać, jak urokliwe są tutaj plaże, wraz z roślinnością i krajobrazem, niemniej jednak warto zwrócić uwagę na otaczające laguny. Nie ma chyba drugiego miejsca na świecie, gdzie turkus oceanu ma tak krystaliczny kolor.

Wiele osób uważa, że Mauritius stanowi źródło inspiracji i najbardziej trafne odzwierciedlenie raju na ziemi. Wszystko tutaj ma niewątpliwie urok, widoki, ale także serdeczność mieszkańców, wyśmienita kuchnia z milionem smaków, zapachów i barw, które idealnie odzwierciedlają magie tego miejsca.

W dodatku liczne atrakcje w postaci zapierającego dech Parku Narodowego, z wodospadami i kolorowymi piaskami, Casela park ptaków i dzikich zwierząt, a także wiele innych wyjątkowych miejsc.