Wizytownik mówi o Tobie

www.juliada.pl wtyczka Where-To-buy Naklejki na samochód https://booklet.pl/produkty-i-rozwiazania/27-naklejki-na-samochod Drukarnia Booklet

Na biurkach bardzo często stawiamy wizytowniki. Jest to praktyczne rozwiązania, zwłaszcza kiedy odwiedzają nas klienci i chcemy dać im wizytówkę – nie musimy szukać jej w szufladzie, ani w portfelu.

Powinna leżeć na biurku. Ciekawym pomysłem umieszczenie jej w pojemniku – charakterystycznym, rzucającym się w oczy i odzwierciedlającym branżę, w jakiej pracujemy.

Wizytownik może być w kształcie mini skrzyneczki na listy – elegancko się wówczas prezentuje. Kiedy nasza paca wiąże się z naturą – warto zainwestować w gadżet wykonany z drewna nielakierowanego.

Majsterkowicze, budowlańcy oraz inżynierowie czasem stawiają na łączenie zabawy z praktycznym zastosowaniem – wizytowniki są nowiem w kształcie ładowarek lub spycharek czy też innych dużych maszyn – z przodu na widłach trzymają wizytówki. Ciekawym rozwiązaniem jest też miniaturowa szafeczka na wizytówki – przypomina wyglądem dużą szafę na akta.

Jest też wykonana z metalu. Zdarza się, że wizytownik tworzy spójną całość z pozostałymi dekoracjami biurka.

Może to być zestaw słoni, gdzie jeden trzyma wizytówki, drugi świeczkę, a jeszcze jeden flakonik na kwiaty.