Warto oszczędzać energię

kartki świąteczne naklejki b-zero https://booklet.pl/oferta/naklejki-foliowe-b-zero Naklejki foliowe B-zero obsługujemy projekty obcojęzyczne obsługa projektów obcojęzycznych obsługujemy projekty

Dlaczego w kontekście reklamy świetlnej tak istotny jest wątek energooszczędności? Być może dla części czytelników sprawa jest oczywista, jednak pochylimy się nad tą kwestią jeszcze przez moment. Montując klasyczną reklamę zewnętrzną w postaci szyldu lub banera nie zawsze uznajemy za konieczne, aby była ona widoczna w ciemności.

Jeśli sklep lub punkt usługowy działa tylko w ciągu dnia i liczy na klientów przechodzących ulicą, nie ma sensu inwestować w dodatkową instalację oświetleniową. Nocą punkt jest zamknięty, a więc i tak nie można z niego skorzystać.

Zupełnie inaczej podchodzą do tematu sklepy nocne. One liczą na klientów również wtedy, gdy za oknami panuje mrok.

Silnie oświetlony szyld lub neon to wówczas pozycja obowiązkowa. Powinien on być jednak tak wykonany, aby pobierał z sieci jak najmniej prądu, bo za to wszystko zapłaci przedsiębiorca.

Stąd zaleca się, aby przy takich rozwiązaniach marketingowych sięgać po ekonomiczne diody LED. Ich cena jest nieco wyższa niż w przypadku innych źródeł, ale trwałość i niewielki apetyt na energię rekompensują tę wadę.