Stolarka otworowa z Polski

www.laboratoire.pl Spodnie męskie

Co to jest stolarka otworowa? To wszystkie elementy, które dotyczą otworów w ścianach budynków, a więc przede wszystkim okna i drzwi. Wysokiej jakości okna pozwalają na zachowanie odpowiedniej temperatury wewnątrz mieszkania zimą i latem.

Natomiast solidne drzwi z klamką griffwerk dają poczucie bezpieczeństwa i są ozdobą domu lub pokoju. Doskonale rozumieją to firmy takie, jak Drutex oraz Porta.

To najwięksi producenci stolarki okiennej i drzwiowej w Polsce, a produkty tych marek są chętnie kupowane na wszystkich kontynentach. Drutex to firma, która powstała jeszcze w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku.

Nazwa jest myląca, ponieważ firma na początku produkowała siatki ogrodzeniowe. Stolarką okienną zajęła się dopiero w 1994 roku, a dziś jest największym producentem okien PCV w Europie.

Natomiast Porta produkuje przede wszystkim drzwi i ościeżnice – miesięcznie w liczbie przekraczającej sześćdziesiąt tysięcy sztuk. Firma sprzedaje zarówno na polskim, jak i zagranicznych rynkach i nieustannie się rozwija.