Podstawka do książek – ręka nie boli

www.zasilsie.pl oferujemy profesjonalną obsługa klienta obsługujemy naszych klientów profesjonalnie Naklejki z QR kodem https://booklet.pl/produkty-i-rozwiazania/23-naklejki-z-qr-kodem Drukarnia Booklet

Czytanie książek tuż przed snem przynosi mizerne rezultaty, ponieważ oko jest tak ciężkie, że musisz trzy razy czytać to samo zdanie, aby nie rozumieć to takiego jest tam zapisane. A kiedy czytasz w łóżku – zasypiasz po pierwszej stronie, czasem nawet nie zdążysz jej przewrócić – budzisz się przy włączonym świetle, z książką w ręce. Dlatego też decydujesz się na czytanie przy biurku. Opieranie na nim łokci nie przynosi też rezultatów, bo bolą – biurko jest twarde.

Książki na nim nie położyć, bo po pierwsze zamyka się, a po drugie źle i niewygodnie się czyta. Co zrobić? Kupić specjalną podpórkę do książek. Gadżet ten dostępny jest w każdym sklepie z artykułami biurowymi, a także urodzinowymi akcesoriami. Znajdziesz go też w sklepie dedykowanym dla wyposażenia kuchni.

Podpórka do książki może być metalowa lub drewniana, a także plastikowa – wybierasz spośród różnych materiałów praz kolorów. Stawiasz ją na biurku, a na niej układasz książkę – jest zablokowana, więc nie zamyka się. Siedzisz wygodnie w fotelu i czytasz. Wszystko dobrze widać, bo podpórka wyprofilowana jest pod kątem.

Szkoda tylko, że kartki same się nie przewracają….