Dostępne rodzaje tablic

Naklejki mogą pełnić przeróżne funkcje, popularne są np. naklejki informacyjne oraz ostrzegawcze i reklamowe www.donvasyl.com wsparcie sprzedaży

Wykonawcy nośników reklamowych muszą być przygotowani na to, że ich klienci będą mieli różnorakie oczekiwania. Zaspokojenie ich może nastręczać trudności, ale w tym przypadku wszystko zamyka się w pewnym schemacie. Pierwszy rodzaj tablic to rozwiązanie bardziej ekonomiczne, łatwiejsze technicznie, a zarazem częściej wybierane.

Mowa o prostej tablicy z odpowiednio dobranej płyty, na której froncie nanoszona jest grafika w postaci naklejanej folii lub chowanego wydruku. Druga opcja to tablice złożone, gdzie stosuje się trójwymiarową grafikę przestrzenną. Logotypy przedstawione w ten sposób wyglądają bardzo ładnie, ale zmienia się z reguły podejście do ich oświetlania.

W przypadku tablic prostych lampy LED lub jarzeniówki można umieścić pod spodem, co zapewnia doskonałą widoczność grafiki. Przy tablicach złożonych lepiej sprawdza się oświetlenie punktowe, a także lampy umieszczane na zewnątrz pod literami. Oczywiście bez względu na wybór klienta wyzwaniu należy sprostać, choć specjaliści z reguły zalecają pierwszy, prostszy wariant.