Budowa liter świetlnych

Gdy drukujemy etykiety lub naklejki cennik uzależniony jest od nakładu, rozmiaru naklejki i rodzaju kartki świąteczne call center

Następnym bardzo cenionym przez klientów narzędziem reklamy są litery świetlne. Opierają się o podobną technologię jak kasetony, ale występują pewne różnice, którymi warto się zająć. Przede wszystkim litery mają charakter przestrzenny i jako takie składają się z paru elementów.

Czoło liter jest wykonane z PMMA, czyli inaczej mówiąc pleksiglasu. Może on być kolorowy lub mleczny, zależnie od projektu reklamy. Lico jest zawsze wyklejane folią kasetonową.

Boczne części liter można formować termicznie z pleksi lub dopasować z wykorzystaniem elastycznej taśmy aluminiowej. Jeśli zachodzi potrzeba, taśmę można polakierować na dowolny kolor z palety RAL, ale nie wszyscy klienci mają takie życzenie. Tak przygotowane litery są osadzane na podstawie z dociętej odpowiednio płyty PVC.

Tym samym udaje się uzyskać elastyczną całość o spójnym wyglądzie. Z liter można układać napisy dowolnej długości, rozmiary również są zmienne w zależności od zapotrzebowania. Im więcej liter wykorzystamy, tym więcej zapłacimy za reklamę.